09.augusta 2015 so štartom o 15.00 hod, prezentácia v  motoreste Javorina v deň pretekov od 13.30 do 15.00 hod.

Zoznam registrovaných pretekárov

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Kategória Oddiel / Bydlisko Platba
1 . MePRJIgDZCfeYEeYUZ GoldenTabs Muž Ženy G 50-59 HkQRRBgjSSK Neprijatá
2 . NNGLldejhMROrvU GoldenTabs Muž Ženy G 50-59 UbWbFumVg Neprijatá
3 . HhgKUrwTjCct JimmiNu Muž Ženy H nad 60 OrLvHtupvx Neprijatá
4 . tBpSkYsgtuCMtdniSqw Barneyxcq Muž Ženy H nad 60 UIXDqUlYdQWOjvsfmIj Neprijatá
5 . wuycEVzQvgDkdNNsA Barneyxcq Muž Muži A do 39 vkUdWlYPucLzQdr Neprijatá
6 . CNrLvVOpT JimmiNi Muž Muži D nad 60 SvOwzNnCMEmNpet Neprijatá
7 . Kubálek Štefan Muž Muži A do 39 Achilles Handlová Prijatá
8 . Babej Pavol Muž Muži A do 39 Bardejov Neprijatá
9 . Ficik David Muž Muži A do 39 Dedačov Neprijatá
10 . Frický Vlado Muž Muži A do 39 DIFFERENT Prijatá
11 . Sabol Jozef Muž Muži A do 39 Fričkovce Neprijatá
12 . Zoller Atila Muž Muži A do 39 GEMERUNNERS Neprijatá
13 . Demočko Tomáš Muž Muži A do 39 MARAS team Neprijatá
14 . Nemčík Lukáš Muž Muži A do 39 pro-body triatlon team Košice Neprijatá
15 . Lazor Marián Muž Muži A do 39 ŠKP Bardejov Prijatá
16 . Macko Jaroslav Muž Muži A do 39 Stará Ľubovňa Neprijatá
17 . Vanečko Martin Muž Muži A do 39 TJ Baník Hôrka Neprijatá
18 . Szabo Jaroslav Muž Muži A do 39 TJ Obal-Servis Košice Neprijatá
19 . Hric Vladimír Muž Muži B 40-49 Bardejov Prijatá
20 . Sidorjak Peter Muž Muži B 40-49 Bardejov Neprijatá
21 . Šoltýs Milan Muž Muži B 40-49 Bežecký klub Poprad / Batizovce Neprijatá
22 . Majirský Dušan Muž Muži B 40-49 Hniezdne Prijatá
23 . Džunda Peter Muž Muži B 40-49 Klub biatlonu Košice Neprijatá
24 . Džunda Peter Muž Muži B 40-49 Klub biatlonu Košice / Košice Neprijatá
25 . Dudra Milan Muž Muži B 40-49 KOB Kysak Prijatá
26 . Nemčík Róbert Muž Muži B 40-49 LK Metropol KE Neprijatá
27 . Uličný Pavol Muž Muži B 40-49 MARAS team Prijatá
28 . Kostelník Slavomír Muž Muži B 40-49 Partizán Bardejov Prijatá
29 . Makara Marian Muž Muži B 40-49 Partizán Bardejov Neprijatá
30 . Varga Jozef Muž Muži B 40-49 Senator Záborské Neprijatá
31 . Molčan Martin Muž Muži B 40-49 TJ Odboj Kurov Prijatá
32 . Kamas Tomáš Muž Muži B 40-49 TJ Tatran Spišská Nová Ves Prijatá
33 . Bumbera Juraj Muž Muži B 40-49 Trebišov Prijatá
34 . Šalata Martin Muž Muži B 40-49 Udavské Prijatá
35 . Timco Štefan Muž Muži C 50-59 Bardejov Neprijatá
36 . Buc Peter Muž Muži C 50-59 BK Steel Košice Prijatá
37 . Hudák Anton Muž Muži C 50-59 Falck Neprijatá
38 . János Bogár Muž Muži C 50-59 Forró-Fancsal Neprijatá
39 . Polončák Ján Muž Muži C 50-59 Klub bežcov Stropkov Neprijatá
40 . Filas Witold Muž Muži C 50-59 Krynica-Zdrój Neprijatá
41 . Maras Ladislav Muž Muži C 50-59 MARAS team Prijatá
42 . Sabo Gabriel Muž Muži C 50-59 VVS Michalovce Neprijatá
43 . Bednár František Muž Muži C 50-59 ZVL Prešov Prijatá
44 . Sviták Stanislav Muž Muži D nad 60 AK Žilina Neprijatá
45 . Makara Anton Muž Muži D nad 60 Bardejov Neprijatá
46 . Makara Anton Muž Muži D nad 60 Bardejov Neprijatá
47 . Polák Peter Muž Muži D nad 60 Buc Team Košice Prijatá
48 . Mihalik Štefan Muž Muži D nad 60 Fuliaka Neprijatá
49 . Kalata Ján Muž Muži D nad 60 Unikov Bardejov Prijatá
50 . Majirský Daniel Muž Muži JM do 19 /r. 1996 a ml./ Hniezdne Prijatá
51 . Boris Jozef Muž Muži JM do 19 /r. 1996 a ml./ Humenne Neprijatá
52 . Polončák Damián Muž Muži JM do 19 /r. 1996 a ml./ Klub bežcov Stropkov Neprijatá
53 . Leškanič Marián Muž Muži JM do 19 /r. 1996 a ml./ Snakov Neprijatá
54 . Molčan Martin Muž Muži JM do 19 /r. 1996 a ml./ TJ Odboj Kurov Prijatá
55 . Farkašová Alena Žena Ženy E do 34 AC Michalovce Neprijatá
56 . Jurčišinová Alžbeta Žena Ženy E do 34 Active Life Košice Neprijatá
57 . Šucová Ivana Žena Ženy E do 34 Košice Prijatá
58 . Kolibárová Martina Žena Ženy E do 34 MARAS team Prijatá
59 . Dutková Lenka Žena Ženy E do 34 ŠK pre Radosť Prijatá
60 . Šebejová Marka Žena Ženy E do 34 Urban running team, Road runners, Prešov Neprijatá
61 . Fainová Monika Žena Ženy E do 34 Valibukfitness Ružomberok Neprijatá
62 . Petrová Jana Žena Ženy F 35-49 MARAS team Prijatá
63 . Vrbiaková Edita Žena Ženy F 35-49 MARAS team Prijatá
64 . Sovičová Emília Žena Ženy F 35-49 SPIDER Porúbka Prijatá
65 . Vašková Dana Žena Ženy F 35-49 Spider Porúbka-Raslavice Prijatá
66 . Pitrovská Regina Žena Ženy F 35-49 Trebišov Prijatá
67 . Božová Danica Žena Ženy G 50-59 Bežecký klub Poprad / Svit Neprijatá
68 . Ildikó Varga Žena Ženy G 50-59 Forró-Fancsal Neprijatá
69 . Popracová Drahomíra Žena Ženy G 50-59 Kežmarok Prijatá
70 . Jendrichovská Danka Žena Ženy G 50-59 MARAS team Neprijatá
71 . Vastušková Iveta Žena Ženy G 50-59 Poprad Prijatá
©2015 Vytvoril Martin Macko pre AC Michalovce | Michalovské noviny