09.augusta 2015 so štartom o 15.00 hod, prezentácia v  motoreste Javorina v deň pretekov od 13.30 do 15.00 hod.

Zoznam registrovaných pretekárov

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Kategória Oddiel / Bydlisko Platba
1 . HhgKUrwTjCct JimmiNu Muž Ženy H nad 60 OrLvHtupvx Neprijatá
2 . Kubálek Štefan Muž Muži A do 39 Achilles Handlová Prijatá
3 . Babej Pavol Muž Muži A do 39 Bardejov Neprijatá
4 . Ficik David Muž Muži A do 39 Dedačov Neprijatá
5 . Frický Vlado Muž Muži A do 39 DIFFERENT Prijatá
6 . Sabol Jozef Muž Muži A do 39 Fričkovce Neprijatá
7 . Zoller Atila Muž Muži A do 39 GEMERUNNERS Neprijatá
8 . Demočko Tomáš Muž Muži A do 39 MARAS team Neprijatá
9 . Nemčík Lukáš Muž Muži A do 39 pro-body triatlon team Košice Neprijatá
10 . Lazor Marián Muž Muži A do 39 ŠKP Bardejov Prijatá
11 . Macko Jaroslav Muž Muži A do 39 Stará Ľubovňa Neprijatá
12 . Vanečko Martin Muž Muži A do 39 TJ Baník Hôrka Neprijatá
13 . Szabo Jaroslav Muž Muži A do 39 TJ Obal-Servis Košice Neprijatá
14 . Hric Vladimír Muž Muži B 40-49 Bardejov Prijatá
15 . Sidorjak Peter Muž Muži B 40-49 Bardejov Neprijatá
16 . Šoltýs Milan Muž Muži B 40-49 Bežecký klub Poprad / Batizovce Neprijatá
17 . Majirský Dušan Muž Muži B 40-49 Hniezdne Prijatá
18 . Džunda Peter Muž Muži B 40-49 Klub biatlonu Košice Neprijatá
19 . Dudra Milan Muž Muži B 40-49 KOB Kysak Prijatá
20 . Nemčík Róbert Muž Muži B 40-49 LK Metropol KE Neprijatá
21 . Uličný Pavol Muž Muži B 40-49 MARAS team Prijatá
22 . Kostelník Slavomír Muž Muži B 40-49 Partizán Bardejov Prijatá
23 . Makara Marian Muž Muži B 40-49 Partizán Bardejov Neprijatá
24 . Varga Jozef Muž Muži B 40-49 Senator Záborské Neprijatá
25 . Molčan Martin Muž Muži B 40-49 TJ Odboj Kurov Prijatá
26 . Kamas Tomáš Muž Muži B 40-49 TJ Tatran Spišská Nová Ves Prijatá
27 . Bumbera Juraj Muž Muži B 40-49 Trebišov Prijatá
28 . Šalata Martin Muž Muži B 40-49 Udavské Prijatá
29 . Timco Štefan Muž Muži C 50-59 Bardejov Neprijatá
30 . Buc Peter Muž Muži C 50-59 BK Steel Košice Prijatá
31 . Hudák Anton Muž Muži C 50-59 Falck Neprijatá
32 . János Bogár Muž Muži C 50-59 Forró-Fancsal Neprijatá
33 . Polončák Ján Muž Muži C 50-59 Klub bežcov Stropkov Neprijatá
34 . Filas Witold Muž Muži C 50-59 Krynica-Zdrój Neprijatá
35 . Maras Ladislav Muž Muži C 50-59 MARAS team Prijatá
36 . Sabo Gabriel Muž Muži C 50-59 VVS Michalovce Neprijatá
37 . Bednár František Muž Muži C 50-59 ZVL Prešov Prijatá
38 . Sviták Stanislav Muž Muži D nad 60 AK Žilina Neprijatá
39 . Makara Anton Muž Muži D nad 60 Bardejov Neprijatá
40 . Makara Anton Muž Muži D nad 60 Bardejov Neprijatá
41 . Polák Peter Muž Muži D nad 60 Buc Team Košice Prijatá
42 . Mihalik Štefan Muž Muži D nad 60 Fuliaka Neprijatá
43 . Kalata Ján Muž Muži D nad 60 Unikov Bardejov Prijatá
44 . Majirský Daniel Muž Muži JM do 19 /r. 1996 a ml./ Hniezdne Prijatá
45 . Boris Jozef Muž Muži JM do 19 /r. 1996 a ml./ Humenne Neprijatá
46 . Polončák Damián Muž Muži JM do 19 /r. 1996 a ml./ Klub bežcov Stropkov Neprijatá
47 . Leškanič Marián Muž Muži JM do 19 /r. 1996 a ml./ Snakov Neprijatá
48 . Molčan Martin Muž Muži JM do 19 /r. 1996 a ml./ TJ Odboj Kurov Prijatá
49 . Farkašová Alena Žena Ženy E do 34 AC Michalovce Neprijatá
50 . Jurčišinová Alžbeta Žena Ženy E do 34 Active Life Košice Neprijatá
51 . Šucová Ivana Žena Ženy E do 34 Košice Prijatá
52 . Kolibárová Martina Žena Ženy E do 34 MARAS team Prijatá
53 . Dutková Lenka Žena Ženy E do 34 ŠK pre Radosť Prijatá
54 . Šebejová Marka Žena Ženy E do 34 Urban running team, Road runners, Prešov Neprijatá
55 . Fainová Monika Žena Ženy E do 34 Valibukfitness Ružomberok Neprijatá
56 . Petrová Jana Žena Ženy F 35-49 MARAS team Prijatá
57 . Vrbiaková Edita Žena Ženy F 35-49 MARAS team Prijatá
58 . Sovičová Emília Žena Ženy F 35-49 SPIDER Porúbka Prijatá
59 . Vašková Dana Žena Ženy F 35-49 Spider Porúbka-Raslavice Prijatá
60 . Pitrovská Regina Žena Ženy F 35-49 Trebišov Prijatá
61 . Božová Danica Žena Ženy G 50-59 Bežecký klub Poprad / Svit Neprijatá
62 . Ildikó Varga Žena Ženy G 50-59 Forró-Fancsal Neprijatá
63 . Popracová Drahomíra Žena Ženy G 50-59 Kežmarok Prijatá
64 . Jendrichovská Danka Žena Ženy G 50-59 MARAS team Neprijatá
65 . Vastušková Iveta Žena Ženy G 50-59 Poprad Prijatá
©2015 Vytvoril Martin Macko pre AC Michalovce | Michalovské noviny